13 دي 1396 00:00
شرکت ایران اطلس کیش مدیرعامل جدید خود را شناخت

طی مراسمی با حضور مدیرعامل گروه شرکت های ایرانیان اطلس و جمعی از معاونین و مدیران این گــروه از تلاش های خستگی ناپذیر مهندس علیرضا شمیرانی راد، مدیر عامل پیشین شرکت ایران اطلس کیش تقدیر و حکم مدیر عامل جدید این شرکت به مهندس محمد نجات تقدیم گردید.

در این مراسم که در سالن اجتماعات شرکت ایران اطلس کیش با حضور همکاران و مدیران این شرکت برگزار شد دکتر سعید محمد، مدیرعامل گروه شرکت های ایرانیان اطلس در سخنانی، تودیع و معارفه را همانند عالم خلقت دانسته و بیان داشتند که انسانی برنده است که برای رضایت حق تعالی کار کند ، با خدا معامله کند و تلاش نماید تا با وجدان کاری در مسیر قرب به خدا حرکت نماید.

 ایشان با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در این گروه، رسالت آن را تنها سودآوری ندانسته و بیان داشتند: « ... این گروه بعنوان زیر مجموعه ای از بانک انصار باید در مسیر پاسداشت ارزش ها حرکت کند و تلاش کند تا در هر مسیری که جامعه به آن نیاز دارد، اثربخش باشد . امروز نیاز قطعی کشور رونق بخشی به کسب و کار و اشتغال آفرینی است».

 ایشان با برشمردن ویژگی های شرکت ایران اطلس کیش(ایاک) آنرا نیروی محرکه گروه دانسته و افزودند: « امروز اکثر پروژه در شرکت ایرانیان اطلس به محصول رسیده اند و تامین مالی در این گروه از طریق فروش این محصولات میسر خواهد بود و این نقش شرکت ایاک را پر رنگ تر می کند».

 همچنین دکتر محمد تلاش های مهندس شمیرانی راد را در دوره مدیریت بر این شرکت قابل تقدیر دانسته و بیان داشتند: «همین تلاش های شبانه روزی ایشان باعث شد تا امروز شرکت در چنین وضعیت خوبی قرار داشته باشد... . ایشان علیرغم اصرار زیاد ما و هیأت مدیره شرکت برای ادامه همکاری در این شرکت، بدلیل کسالتی که مدتی است برای ایشان پیش آمده است درخواست کردند تا کمی کار ایشان کمتر شود و سرانجام موفق شدند که مجموعه را متقاعد کنند که استعفاء ایشان را بپذیریم. البته ایشان از مجموعه ایرانیان اطلس جدا نخواهند شد و از این پس در سمت مشاور مدیرعامل گروه، از تجربیات گرانقدر ایشان بهره خواهیم برد».

 در ادامه ایشان مهندس نجات را مدیری با تجربه معرفی نمودند که به نوعی از خانواده این شرکت به شمار می آیند و ابراز امیدواری کردند که ایشان با بکارگیری اندوخته علمی و تجربی گرانقدر خود بتوانند مسیر حرکت این شرکت و کل گروه را تسریع و تسهیل نمایند.

 دکتر سعید محمد در ادامه با بیان آنکه هر تغییری می تواند منشاء خیر باشد افزودند؛ در دوره جدید مدیریت در این شرکت انتظار می رود تا نقش ایاک در تعریف پروژه های اقتصادی برای گروه پر رنگ تر شود و در تمام فازهای طراحی، ساخت و فروش و بهره برداری این نقش دیده شود. همچنین این شرکت با بازنگری در روش های فعلی فروش بتواند به انتظار گروه در فروش املاک دست یافته و تعامل خوبی با تمامی مجموعه های گروه برقرار نماید.

 در پایان مراسم حکم انتصاب مهندس محمدنجات به سمت مدیریت عامل شرکت ایران اطلس کیش به ایشان تقدیم و با اهدای لوح تقدیر و حکم انتصاب جدید مهندس شمیرانی راد بعنوان مشاور مدیرعامل ایرانیان اطلس از زحمات ایشان تقدیر شد.